Boudník Vladimír (Praha 1924 - 1968 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno dole uprostřed tužkou Vladimír Boudník 1965, strukturální grafika/papír, 25,5 x 44 cm, zahnědlé okraje listu, sklo (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |